Drie liter GHB aangetroffen in woning en schuur

19 aug 2016, 17:55112
pills 858180 960 720 pixabay
Pixabay
In een onderzoek naar de handel in verdovende middelen, heeft de politie woensdag17 augustus drie verdachten aangehouden
Het onderzoek van de recherche leidde naar twee verdachten, een 34-jarige vrouw en een 40-jarige man, beiden afkomstig uit Heemskerk. Zij werden woensdag door de recherche aangehouden op verdenking van de handel in verdovende middelen vanuit hun woning en/of schuur. Een derde verdachte, een 43-jarige Heemskerkse, werd aangehouden voor het bezit van GHB: zij is een vermoedelijke afnemer.
Doorzoeking
De recherche van politie IJmond trof bij een doorzoeking in de woning en schuur van de verdachten in Heemskerk in totaal circa 3 liter vermoedelijk GHB aan. Dit is in beslag genomen, samen met diverse digitale gegevensdragers, die eveneens tijdens het onderzoek in de woning werden gevonden.
Weliswaar zijn de verdachten niet langer vastgehouden, maar de rechercheurs zetten het onderzoek onverminderd voort.
loading

Loading articles...

Loading