Zangtalent gezocht voor 'Heel Heemskerk Zingt!'

14 aug 2016, 10:29Cultuur
banner poster
Grand Café Van Ruysdael
Op vrijdag 2 september organiseert Grand Café Van Ruysdael in Heemskerk een 'open podium' voor het zangtalent uit Heemskerk en omstreken.
Hiermee wordt een podium geboden aan talenten en gelegenheidszangers/zangeressen om als leadzanger, samen met de live-band Ameezing, een nummer te zingen ten overstaan van familie, vrienden en alle kermisgangers in Heemskerk. Een unieke gelegenheid om jezelf te laten zien en horen.
Wie mee wil doen kan zich vooraf aanmelden. Dat kan door een email te sturen naar [email protected] . De band kan dan zorgen voor de juiste muziek. Let op: minimum leeftijd voor deelname is 18 jaar!
Flair

Na het 'Open Podium' blijft het sfeervol in Grand Café Van Ruysdael, want dan wordt er op het podium plaatsgemaakt voor de TOP feest-formatie Flair.Behalve eigen hits speelt Flair nummers van onder andere Coldplay, James Morrison, Lily Allen, Madcon, Lady Gaga, Jason Mraz, Katie Perry, Mando Diao en Anouk en gaat ook 'los' met Nederlandstalige feestmuziek.
poster
loading

Loading articles...

Loading